DIPO fox s.r.o., Zakázkové pracovní oděvy

HLAVNÍ STRÁNKA >> o nÁS

 

Firma DIPO fox s.r.o. vyrábí pod chráněnou značkou od roku 1990. Naší silnou stránkou je zakázková výroba veškerých druhů oděvů – pracovních, sportovních i pro volný čas. Jako jedni z prvních jsme nabídli veřejnosti nový trend v oblékání na pracovištích. Proti modré uniformě jsme nabídli kolekci ve sportovním stylu s barevnými kombinacemi a různými variabilními doplňky, které zdůrazňují individualitu pracovníka i firmy. Za dobu od počátku výroby jsme pochopitelně mnohé upravili ve prospěch účelnosti
a bezpečnosti, rozšířili jsme sortiment materiálů i sortiment výrobků samotných, včetně zajištění veškerých pracovních pomůcek a různých doplňků jako je pracovní obuv, rukavice, spodní funkční prádlo, trička, mikiny, letní a zimní sportovní bundy a bundy ze softshell materiálu tak, aby každý zákazník od nás odcházel dokonale vybaven kvalitními výrobky.

I nadále si klademe za cíl přispět našimi výrobky k osvěžení každodenní pracovní činnosti 
a tím přispět k její kvalitě a úspěšnosti.

Všem uživatelům našich oděvů přejeme mnoho úspěchů.

Materiál:
K výrobě našich pracovních oděvů používáme zásadně materiál I. jakosti ve vysrážené
a stálobarevné úpravě:
· 100 % bavlna o hmotnosti 200 – 260 g/m² tuzemské výroby
· směs 65 % PESs/35% bavlna o hmotnosti 180-220 g/m² tuzemské výroby
Barevnost v obou případech dle základní barevnice nebo při větším množství nabarvení
dle přání zákazníka.
Naše kolekce je chráněna průmyslovým vzorem evidovaným Úřadem průmyslového vlastnictví České republiky. Výrobky jsou schváleny Státní zkušebnou.